دوربین, معرفی برند

معرفی برند بوشنل Bushnell

اگر اهل طبیعت‌گردی، پرنده‌نگری یا کوهنوردی باشید احتمالاً دوربین شما یار همیشگی شماست. شاید هم به تازگی به این تفریحات علاقه‌مند شده‌اید و می‌خواهید دوربینی برای خود تهیه کنید و در جستجوهای خود به نام برند بوشنل Bushnell برخورد کرده‌اید؛ عجیب نیست چراکه هر کسی که به طبیعت و مطالعه جاذبه‌های آن علاقه‌مند باشد ممکن است دوربین‌های برند بوشنل Bushnell را تهیه کرده باشد. البته ممکن است شما تنها برای لذت بردن از طبیعت از دوربین استفاده نکنید بلکه شاید کوه‌نوردی باشید که برای مشاهده ادامه راه خود به انواع دوربین‌ نیاز دارد و می‌خواهد با دوربین‌های دوچشمی و تک چشمی بوشنل Bushnell امنیت خود را در سفر تضمین کند. برند بوشنل Bushnell یکی از بهترین و مشهورترین برندهای محصولات اپتیک ورزشی در جهان است که نوانسته تولیدات باکیفیتی به مشتریان خود عرضه کند. اگر شما نیز مایل به تهیه محصولات اپتیک برند بوشنل Bushnell باشید شاید کنجکاو باشید بیشتر درباره برند بوشنل Bushnell بدانید. به همین دلیل ایران کمپینگ تصمیم گرفته‌است که بلاگی درباره معرفی برند بوشنل Bushnell منتشر کند. در بلاگ معرفی برند بوشنل شما پاسخ تمام سوالات خود را خواهید گرفت. در بلاگ معرفی برند بوشنل Bushnell شما با اطلاعاتی نظیر تاریخچه و سال تاسیس برند Bushnell، اهداف آنان و روند تولید محصولات اپتیک برند بوشنل آشنا خواهید شد و سپس در انتهای بلاگ معرفی برند بوشنل Bushnell تعدادی از  دوربین‌های برند بوشنل Bushnell را به شما معرفی خواهیم کرد تا شما با نمونه محصولات اپتیک بوشنل Bushnell آشنا شوید. با ما در معرفی برند بوشنل همراه باشید. 

معرفی برند بوشنل Bushnell

معرفی برند بوشنل Bushnell: تاریخچه و اهداف برند

برند Bushnell برای بیش از ۶۵ سال است که در صنعت اپتیک ورزشی و نظامی پیشرو است. این شرکت در سال 1948 در آمریکا بنیان‌گذاری شد. اصول آن‌ها در این سال‌ها ارائه با کیفیت‌ترین، قابل اطمینان‌ترین و مقرون به صرفه‌ترین محصولات اپتیک در بازار است.

آن‌ها متعهدانه به مشتریان خود خدمات ارائه می‌دهند و تمام تلاش خود را  می‌کنند محصولات آن‌ها مشتریان را راضی کنند. از کیفیت بالا گرفته تا قیمت مقرون به صرفه؛ چراکه عمده مشتریان آنها از طبقه متوسط آمریکا هستند. رضایت مشتریان از محصولات اپتیک بوشنل Bushnell  اولین معیار آن‌ها در تولید است. به طوری که اگر خریداران از محصولی راضی نباشند ممکن است خط تولید آن محصول تعطیل شود. 

دوربین‌های دو چشمی و تک چشمی بوشنل Bushnell لذت بردن از هر فعالیتی در فضای باز را از تماشای ورزش گرفته تا طبیعت‌نگری، شکار، ماهیگیری و پرنده‌نگری و تماشای ستارگان را افزایش می‌دهد. 

آن‌ها می‌گویند دوربین‌های بوشنل Bushnell می‌توانند حتی فعالیت‌های غیرورزشی را لذت‌بخش‌تر کنند. برای مثال اگر به تماشای کنسرت یا تئاتر در تالار وحدت رفتید و در یکی از بالکن‌ها نشستید، با دوربین‌های بوشنل Bushnell لذت تماشای آن را از دست نخواهید داد. 

از سویی برند آمریکایی بوشنل Bushnell در تولید و عرضه دوربین‌های شکاری و نظامی نیز تبحر دارد و نام بلندآوازه‌ای در این زمینه دارد. بوشنل Bushnell هیچ‌جا کم نمی‌آورد. 

هدف برند بوشنل Bushnell تنها و تنها یک چیز است: افزایش کیفیت لحظات زیبای زندگی شما؛ در هر لحظه و در هر جایی.  

کیفیت محصولات اپتیک بوشنل

Bushnell بزرگ‌ترین و تاثیرگذارترین برند آمریکایی در همه دسته‌های اپتیک ورزشی است؛ محصولات آن‌ها به طور مداوم جوایز طراحی و عملکرد را کسب می‌کنند و این به احتمال زیاد دلیل خوبی برای اطمینان به کیفیت محصولات بوشنل Bushnell است. 

یکی از ویژگی‌های مهم محصولات بوشنل که مشتریان را راضی می‌کند و موجب می‌شود محصولات آن‌ها عمری طولانی داشته باشند خاصیت ضد زنگ بودن محصولات اپتیک Bushnell است. 

بوشنل Bushnell دائماً فناوری‌های نوینی را عرضه می‌کند و اپتیک‌های ورزشی را به بازار عرضه می‌کند که طراحی پیشرو در آن‌ها با نوآوری در عملکرد  ادغام شده‌است. این ادغام بوشنل Bushnell را به شناخته شده‌ترین و معتبرترین برند اپتیک ورزشی در جهان تبدیل کرده است.

دوربین‌های برند Bushnell

دوربین دوچشمی بوشنل مدل H2O 7X50

قیمت اصلی ۸,۹۰۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۸,۸۴۷,۰۰۰ تومان است.

دوربین دوچشمی بوشنل مدل H2O 10X42

قیمت اصلی ۸,۵۰۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۸,۴۲۳,۰۰۰ تومان است.

دوربین دوچشمی بوشنل مدل H2O 12X42

قیمت اصلی ۸,۹۰۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۸,۸۴۷,۰۰۰ تومان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *