دوربین, معرفی برند

معرفی برند زایس Zeiss

معرفی برند زایس Zeiss

اگر اهل طبیعت‌نگری یا پرنده‌نگری باشید امکان ندارد نام برند زایس Zeiss به گوشتان نخورده‌باشد؛ هر کسی که به طبیعت و مطالعه جاذبه‌های آن علاقه‌مند باشد ممکن است دوربین یا تلسکوپ خود را از این برند تهیه کرده باشد. البته ممکن است شما تنها برای لذت بردن از طبیعت و رصد ستارگان، پرندگان و مناظر دوردست از انواع تلسکوپ یا دوربین استفاده نکنید بلکه ممکن است کوه‌نوردی باشید که برای مشاهده ادامه راه خود به انواع دوربین‌ نیاز دارد و بخواهید با دوربین خود امنیت خود را در سفر تضمین کنید. برند زایس Zeiss یکی از بهترین و مشهورترین برندهای وسایل اپتیک در جهان است که نوانسته تولیدات باکیفیتی به مشتریان خود عرضه کند و به سرعت محبوب شود. اگر شما نیز یکی از طرفداران محصولات برند زایس Zeiss باشید شاید کنجکاوید بدانید تاریخچه و شعار این برند چیست؟ در چه سالی و با چه هدفی تاسیس شده‌است؟ علت کیفیت بالای محصولاتش چیست ؟ به همین دلیل ایران کمپینگ تصمیم گرفته‌است که بلاگی درباره معرفی برند زایس منتشر کند. در بلاگ معرفی برند زایس Zeiss شما پاسخ تمام سوالات خود را خواهید گرفت. در بلاگ معرفی برند Zeiss شما با اطلاعاتی نظیر تاریخچه و سال تاسیس برند زایس Zeiss، اهداف آنان و روند تولید وسایل اپتیک برند زایس Zeiss  آشنا خواهید شد و سپس در انتهای بلاگ معرفی برند زایس تعدادی از وسایل اپتیک برند زایس Zeiss را به شما معرفی خواهیم کرد تا شما با نمونه محصولات برند زایس Zeiss آشنا شوید. با ما در معرفی برند زایس همراه باشید. 

معرفی برند زایس Zeiss

معرفی برند زایس: تاریخچه و اهداف برند

این شرکت در سال ۱۸۴۶ توسط کارل زایس تأسیس شد که دقت، نوآوری و تعهد به مشتریان را هدف خود قرار داد. پس از مرگ او، در سال ۱۸۸۹، ارنست آبه بنیاد کارل زایس را به یاد شریک خود به عنوان تنها مالک ZEISS تأسیس کرد، تا امروز این بنیاد متعهد به ترویج علم و پیشرفت است.

سود سهام این شرکت توسط بنیاد برای تأمین مالی برنامه های علمی و تحقیقاتی در زمینه های ضروری از جمله تولید وسایل اپتیک استفاده می‌شود.

برند زایس در حال حاضر ۱۰۰٪ از انرژی سبز استفاده می‌کند و تا سال ۲۰۲۵ در تمام فعالیت‌های خود از کربن خنثی استفاده خواهند کرد. برنامه های خاص برای آموزش بهداشت عمومی، حفاظت از طبیعت و آب و هوا و .. بخشی از استراتژی برند ZEISS است. 

کیفیت وسایل اپتیک Zeiss

زایس ZEISS یک شرکت فناوری پیشرو بین المللی است که در صنایع اپتیک و اپتوالکترونیک فعالیت می کند. ZEISS به عنوان یک شرکت که تماماً متعلق به یک بنیاد است، متعهد است که روز به روز جهان وسایل اپتیک را به پیش ببرد و تخیلات انسانی را زنده کند. 

آن‌ها مسئولیت دارند الهام بخش جهانیان باشند و به آن‌ها روش‌های جدید دیدن را عرضه کنند. بنابراین تعجبی ندارد که محصولات برند زایس zeiss از بهترین وسایل اپتیک و از اولین انتخاب‌های افراد باشند. آنچه یک برند را به انتخاب اول افراد تبدیل می‌کند تعهد و مسئولیت پذیری برند در تولید وسایل است. آنچه zeiss خود را به آن معرفی می‌کند و به آن متعهد است.

از دیگرسو او علاوه بر رضایت مشتریان خود، سلامت طبیعت را نیز در نظر گرفته و عهد کرده‌است که سلامت منایع طبیعی را به خطر نیندازد. این دو شاخصه، دو شاخصه اصلی برای محبوبیت وسایل اپتیک برند زایس zeiss هستند. 

دانشمندان، کلینیک های پزشکی و چشم پزشکان، فیلم سازان و پزشکان مراقبت از چشم، طبیعت‌نگران و ..، همگی، به ZEISS متکی هستند.
اپتیک‌های زایس برای ساخت ریزتراشه ها، تحقیق در مورد بیماری های عفونی، مدیریت کیفیت ماشین‌های الکتریکی و آسیاب های بادی، ارائه بهترین درمان ممکن برای جراحی مغز و چشم یا ساخت فیلم های برنده جوایز مورد نیاز هستند.

بنابراین شما تنها افرادی نیستید که به سراغ زایس آمده‌اید، نام این برند برای بسیاری از افراد مهم انتخاب اول است. شاید این شما را قانع کند که در انتخاب خود اشتباه نمی‌کنید. 

نمونه محصولات برند زایس Zeiss

معرفی برند زایس Zeiss

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *